امروز : پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

بهترین مرد دنیا

خبرآموز: بهترین مرد دنیا: “یک انسان پیچیده، عاقل و باهوشه.” به جیمز باند یا کنت مونت کریستو فکر کنید…. مردانی که مورد توجه، با تجربه و دیده شده در دنیا هستند. اونها توجه زنان رو جلب میکنند و حسادت مردانی مانند شما رو بر می انگیزانند! میخواهید که مثل اونها بشین؟ پس به خوندن ادامه دهید…

دانستنی هاتون رو زیاد کنید. یک مرد باهوش خیلی چیزا میدونه. کتاب بخونید و با افراد مورد علاقه ی خود راجع به طیف وسیعی از موضوعات صحبت کنید. اطلاعاتتون ر با خوندن روزنامه ها به روز نگه دارید. زیاد سخت نیست که توجه و علاقه ی دیگران رو با نمایش دانستنی های خود جلب کنید. علاقمند باشید و به اندازه کافی درباره فلسفه و هنر اطلاع داشته باشید.

مستقل باشید. خودتان رانندگی کنید و یاد بگیرید چطور از خودتان مراقبت کنید. از نظر مالی مستقل بوده و جایگاهتان رو سفت کنید.

به مسافرت بروید (قبل و پس از شروع دانشگاه یا در تعطیلات موقعیت های مناسبی برای سفر میباشند). دنیا را ببینید و دیگر فرهنگها را تجربه کنید، این قدمی بزرگ برای مورد توجه و علاقه ی دیگران شدن است، وقتی در فرهنگهای دیگر غوطه ور میشوید زمانی که از سفر برگردید فردی “دنیا دیده” شده اید که کارهای زیادی انجام داده است. باید توانایی نشان دادن تجربیات خود در راههای گوناگون را داشته باشید.

اندامتان را متناسب کنید. یک فرد مورد علاقه و با استعداد کسی هست که اغلب همیشه اندامی نسبتا متناسب دارد، این امر نشان میدهد که شما مراقب سلامتی خود هستید و میتونید از خودتون مراقبت کنید. انجام یک نوع ورزش میتونه در این زمینه بهتون کمک کنه.سلامتی و تناسب اندام به شما انرژی خاصی میبخشه و حضور شما را در جمع خانم ها و آقایان پررنگ تر خواهد کرد.

نوازندگی کنید. این مورد بسیار تاثیر گذار و قابل دسترسی است. به ویژه نواختن پیانو. سبک های گوناگون رو یاد گرفته و برای دیگران اجرا کنید، بدین صورت شما بسیار مورد توجه قرار خواهید گرفت.

حضور خود رو پررنگ کنید. حضور قوی و موثر در چند روش بدست می آید: داشتن رفتاری بی آلایش، دلربا و دلنشین بودن، و رعایت بهداشت فردی. یک راه موثر دیگر نحوه ی دست دادن با افراد است، زیرا که این خوشامد گویی کلاسیک اگر اشتباه انجام شود در نخستین برخورد مناسب و معقول به نظر نخواهید رسید (آهسته و شل دست دادن= شخصیت متزلزل). محکم باشید! اما نه بیش از اندازه و تهاجمی که استخوان شخص مقابل رو خرد کنید. یاد بگیرید با افرادی که محکم و مطمئن دست میدهند چگونه متقابلا دست دهید.

شیک و همراه با مد روز باشید.شما نباید برای اینکار حتما “مدل لباس” باشید. درست انجام دادن این ملزومات شما رو در این شما را شیک و مرتب نشان خواهد داد: انتخاب لباس و کفش مناسب. داشتن ساعتی گرانقیمت و بستن کروات.لازم نیست که حتما پول زیادی بابت لباسهای مد روز پرداخت کنید اما لباسهای ارزان نخرید.

چند زبانه شوید. اگر تا به امروز زبان دیگری به جز زبان مادری صحبت نکرده اید از همین امروز شروع کنید. این مورد با سفر و تاثیر گذاری بیشتر روی افراد ارتباط دارد. زبان انگلیسی و اسپانیایی در میان زبان های دیگر بهتر هستند.

هیجان انگیز و غافلگیر کننده باشد.

امور زندگی خودتونو سازماندهی کرده و به تعهدات خود عمل کنید. کارهایی که برای انجام دادن دارید رو برنامه ریزی کنیدو هیچگاه به دیگران قولی ندید که نتوانید به اون عمل کنید.

شناسایی ۴۵ جانباخته دیگر ایرانی در منا

ایرانی بودن ۴۵ جان باخته فاجعه منا طبق اعلام مرکز پزشکی قانونی عربستان قطعی شد.

وزیر بهداشت: احتمال بازداشت حجاج ایرانی

وزیر بهداشت گفت: “بخشی از مفقودین ممکن است جزو دستگیر شدگان و در بازداشتگاه‌ ها و…

بابک زنجانی کیست و علت جنجالش ؟!

نام بابک زنجانی اواخر سال ۱۳۹۱ وقتی برای نخستین بار سر زبان‌ها افتاد که محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور وقت…

حضور احمدی نژاد در مراسم ختم نوروزی + عکس

رییس جمهور سابق کشور ایران که با محافظین اش در مراسم ختم هادی نوروزی شرکت کرده و …

آخرین وضعیت دو خبرنگار مفقودی صدا و سیما

رئیس ستاد حج و زیارت سازمان صدا و سیما دیروز اعلام کرده است که هنوز اطلاعی از وضعیت…

جشن مردم مشهد پس از پیروزی تیم والیبال

مردم مشهد پس از پیروزی تیم ملی والیبال در مقابل آمریکا به خیابان ها آمدند و این پیروزی را جشن گرفتند.

الهام چرخنده: ضرب و شتم من شایعه است

در پی انتشار اخبار و شایعات گسترده مبنی بر سوءقصد به الهام چرخنده و مضروب‌ شدن…

جزئیات سوء قصد به الهام چرخنده در مشهد

یکی از نزدیکان الهام چرخنده در مشهد که از سوءقصد به این بازیگر ارزشی اطلاع داشت در…

  • اشتراک در خبرنامه خبرآموز

    FBFPowered by ®Google Feedburner

  • حمایت می کنیم

    بنیاد کودک محک