امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

پسر عقب‌ افتاده شاهرگ پدرش را زد

خبرآموز: سرهنگ علی‌رضا گوهری در مورد جزئیات پرونده پدرکشی در شهر ایلام اظهارکرد: در نخستین روز از مرداد امسال وقوع یک فقره درگیری و چاقوکشی در شهر ایلام، در خیابان امام حسن مجتبی(ع) به کلانتری گزارش شد.

وی با بیان اینکه ماموران کلانتری با حضور در محل جرم، موضوع را بررسی کردند، افزود: در این درگیری پسری ۲۱ ساله، پدر ۵۵ ساله خود را با ضربات چاقو به قتل رساند و ماموران متهم را دستگیر کردند و فرزند در اعترافات اولیه خود گفت که قرار بود پدرش یک قطعه زمین به نامش سند بزند که نزد و به همین علت با چاقو او را زده‌ است.

گوهری با اشاره به اینکه پسری که اقدام به کشتن پدر خود کرده کر، لال و عقب مانده‌ ذهنی است خاطرنشان کرد: متهم شب حادثه به پدرش گفت "تو قول دادی سند را به نام من بزنی چرا این‌کار را نمی‌کنی" که پدر با یک چوب‌دستی به پسرش یک ضربه می‌زند و پسر هم با برداشتن یک چاقو از آشپزخانه در نخستین مرحله اقدام به مجروح‌کردن دست پدرش می‌کند.

گوهری با اشاره به شدت گرفتن درگیری این پدر و پسر ادامه‌داد: متهم به قتل با چاقو به شاهرگ گردن پدرش می‌زند و پدر را به شدت مجروح که در حین انتقال به بیمارستان فوت می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام با اشاره به حضور ماموران کلانتری در محل حادثه بعد از اطلاع تصریح‌کرد: ماموران متهم را دستگیر و برای بازجویی به آگاهی انتقال دادند.

وی علت این قتل را درگیری پدر و پسر بر سر منزل مسکونی اعلام و گفت: در تحقیقات انجام شده پلیس از متهم و اعضا خانواده و بستگان، همه این موضوع را تایید کرده‌اند.

گوهری ادامه‌داد: متهم کر و لال است ولی با توجه به اینکه در مدرسه استثنایی آموزش دیده با نوشتن سوال و جواب روی برگه، تحقیقات از وی صورت گرفت.

رئیس پلیس آگاهی ایلام با بیان اینکه با بازسازی صحنه جرم و تحقیقات کامل، پرونده به شعبه بازپرسی برای صدور حکم ارسال شد افزود: آنچه که مربوط به آگاهی بوده انجام شده و متهم به قتل، در زندان به سر می‌برد.

گوهری با بیان اینکه مقتول دارای دو فرزند پسر است و اینکه متهم می‌خواسته برادر خودش را به قتل برساند و پدر مجبور بوده برای وی منزل مسکونی کرایه کند را شایعه دانست و از مردم خواست به شایعات توجه نکنند اصل قضیه درگیری بر سر منزل مسکونی بود.

شناسایی ۴۵ جانباخته دیگر ایرانی در منا

ایرانی بودن ۴۵ جان باخته فاجعه منا طبق اعلام مرکز پزشکی قانونی عربستان قطعی شد.

وزیر بهداشت: احتمال بازداشت حجاج ایرانی

وزیر بهداشت گفت: “بخشی از مفقودین ممکن است جزو دستگیر شدگان و در بازداشتگاه‌ ها و…

بابک زنجانی کیست و علت جنجالش ؟!

نام بابک زنجانی اواخر سال ۱۳۹۱ وقتی برای نخستین بار سر زبان‌ها افتاد که محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور وقت…

حضور احمدی نژاد در مراسم ختم نوروزی + عکس

رییس جمهور سابق کشور ایران که با محافظین اش در مراسم ختم هادی نوروزی شرکت کرده و …

آخرین وضعیت دو خبرنگار مفقودی صدا و سیما

رئیس ستاد حج و زیارت سازمان صدا و سیما دیروز اعلام کرده است که هنوز اطلاعی از وضعیت…

جشن مردم مشهد پس از پیروزی تیم والیبال

مردم مشهد پس از پیروزی تیم ملی والیبال در مقابل آمریکا به خیابان ها آمدند و این پیروزی را جشن گرفتند.

الهام چرخنده: ضرب و شتم من شایعه است

در پی انتشار اخبار و شایعات گسترده مبنی بر سوءقصد به الهام چرخنده و مضروب‌ شدن…

جزئیات سوء قصد به الهام چرخنده در مشهد

یکی از نزدیکان الهام چرخنده در مشهد که از سوءقصد به این بازیگر ارزشی اطلاع داشت در…

  • اشتراک در خبرنامه خبرآموز

    FBFPowered by ®Google Feedburner

  • حمایت می کنیم

    بنیاد کودک محک